Specjaliści w dochodzeniu roszczeń

Jesteśmy specjalistami w obszarze bezpieczeństwa w obrocie gospodarczym i ograniczania ryzyka w transakcjach handlowych. Świadczymy usługi ściśle ukierunkowane na obsługę spraw pochodzących z działalności gospodarczej.

Nasze działania ukierunkowane są na dochodzenie roszczeń (windykacja), zabezpieczenie i eliminację zagrożeń związanych z naruszeniem interesów majątkowych oraz przeciwdziałanie i zwalczanie nadużyć w stosunkach handlowych.

Bądź bogatszy o naszą wiedzę i doświadczenie

Od 2004 roku świadczymy usługi zapewniając naszym Klientom bezpieczeństwo w obrocie gospodarczym. W tym czasie obsłużyliśmy 7 400 Klientów z różnych branż, wykonaliśmy 38 585 zleceń, wyegzekwowaliśmy 578 787 423,00 zł i przeprowadziliśmy 6 480 postępowań sądowych.

Umiejętności, wiedza oraz bogate doświadczenie zdobyte w różnorodnych sektorach gospodarki sprawiają, że bez problemu potrafimy dostosować metody działania do specyfiki oraz potrzeb danej branży i z powodzeniem zrealizować, każde powierzone nam zadanie. W relacjach z Klientami stawiamy na otwartość i dzielenie się naszą wieloletnią praktyką co wielokrotnie pozwala na uniknięcie lub rozwiązanie problematycznych spraw czyniąc nas godnym polecenia i zaufania partnerem.

To co dla innych jest szczytem możliwości
u nas jest standardem

Do każdej sprawy podchodzimy w sposób pragmatyczny i profesjonalny, sumiennie i rzetelnie, krok po kroku, wykonując wszelkie niezbędne czynności prowadzące do pomyślnego rezultatu.

Właściwi ludzie na właściwym miejscu – tak możemy o sobie mówić. Stawiamy przede wszystkim na ludzi. Nasz zespół to profesjonaliści z zakresu prawa cywilnego, karnego, windykacji, detektywistyki oraz pozyskiwania informacji i przetwarzania danych. To oni są największą wartością naszej kancelarii. To właśnie ich kompetencje, zaangażowanie i determinacja sprawiają, że oferujemy naszym Klientom większy zakres i wyższą jakość wykonywanych zadań. To dzięki nim osiągamy wysoką sprawność działania i umiejętność prowadzenia spraw na każdym etapie i o różnym stopniu trudności.

Minimalizowanie ryzyka handlowego

Zapewniamy Firmom bezpieczne środowisko do funkcjonowania i rozwoju ich działalności.
Specjalizujemy się w ocenie, zapobieganiu lub minimalizowaniu ryzyka handlowego, wdrażaniem procedur handlowych, wsparciu i doradztwie prawno-gospodarczym, zabezpieczaniu transakcji i kontraktów biznesowych, egzekwowaniu zobowiązań finansowych i dochodzeniu roszczeń majątkowych oraz prowadzeniu spraw o przestępstwa gospodarcze, a także o inne rodzaje czynów zabronionych.

Współpraca z nami pozwala na zabezpieczenie się przed utratą płynności finansowej w skutek braku płatności za sprzedany towar lub usługi. Ochronę przed nieuczciwymi i nierzetelnymi kontrahentami. Otrzymaniu kompleksowej opieki i wsparcia prawnego w celu ochrony przed zawarciem niekorzystnego kontraktu lub umowy, uniknięciu błędów związanych z niewłaściwym zrozumieniem lub stosowaniem przepisów prawa oraz pomoc w sytuacjach wywołanych nagłymi i nieprzewidzianymi zdarzeniami lub zmianami prawno-gospodarczymi.

Korzyści, które Klienci uzyskują to między innymi więcej wolnych środków finansowych, które mogą przeznaczyć na rozwój działalności, inwestycje, zakup maszyn, podwyżki dla pracowników lub zwiększenie osiąganego zysku. Dzięki temu osiągają przewagę konkurencyjną Firmy, oraz wzrost wartości przedsiębiorstwa.

Stawiamy na uczciwość i rzetelność

 • Współpracę opieramy na długotrwałych relacjach partnerskich.
 • Zapewniamy proste i jasne warunki, bez ukrytych kosztów i podchwytliwych zapisów umownych.
 • Rzetelnie informujemy o przebiegu i realizacji zleceń.
 • Realistycznie oceniamy powierzane nam sprawy i dobieramy właściwe rozwiązania.
 • Uczciwie przedstawiamy wszystkie możliwości i ewentualne ryzyka.
 • Proponujemy wyłącznie uczciwe i skuteczne metody postępowania.
 • Podejmujemy się prowadzenia spraw niezależnie od stopnia trudności czy wielkości nominału.
 • Wynagrodzenie pobieramy wyłącznie za efekty naszej pracy a nie za chęci.

Gwarantujemy bezpieczeństwo

 • Ponosimy pełną odpowiedzialność za powierzone nam sprawy.
 • Postępujemy wyłącznie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
 • Zapewniamy obsługę zleceń wyłącznie przez osoby posiadające odpowiednie doświadczenie i kompetencje.
 • Nasze działania ukierunkowane są wyłącznie z uwzględnieniem interesu i reputacji Klienta.
 • Obowiązują nas najwyższe standardy ochrony danych oraz zachowania poufności.
 • Jako zabezpieczenie posiadamy ubezpieczenie OC świadczonych usług.

A co najważniejsze jesteśmy wytrwali i zdeterminowani

 • Tam, gdzie inni widzą trudności, my szukamy i znajdujemy rozwiązania.
 • Skutecznie egzekwujemy należności, nawet te umorzone przez komornika.
 • Obsługujemy wyłącznie sprawy wynikające z działalności gospodarczej.
 • Nieustannie opracowujemy i wdrażamy własne nowe metody działania.
 • Prowadzone czynności głównie opieramy na stosunkach społecznych ponieważ empatia, pomysłowość i determinacja człowieka jest nie zastąpiona.